Skip to content Skip to footer

20’lik Diş, 20’lik Diş Çekimi ve Tedavi Hizmetleri

Merkezimiz bünyesinde Mersin içerisinde yer alan tüm vatandaşlarımız ve farklı illerden Mersin’e gelerek diş tedavisi almak isteyen tüm vatandaşlarımız en nitelikli uzman tedavileri alabilirler. Merkezimizde diş tedavileri ile ilgili her türlü farklı konuda uzmanlıklarını sağlamış hekimlerimiz birçok farklı tedaviyi gerçekleştirmektedir. Örneğin ileride sağlıklı dişlere sahip olabilmek ve beslenme ile ilgili problemleri çözebilmek için genç yaşlarda karşılaşılan 20 lik diş, 20 lik diş çekimi, 20 lik diş ağrısıproblemleri için gereken tüm tedaviler merkezimizde uzmanlık alanı kapsamında verilmektedir.

20 lik diş, 20 lik diş çekimi, 20 lik Diş Ağrısı Tedavileri Nasıl Yapılmalıdır?

Bazı uzmanlar tarafından 16-20 yaş arasında çıkmakta olan ve genellikle sorunlu bir şekilde ağrı, diş çürükleri ve apselere neden olan yirmilik dişlerin çekilmesini uygun olarak görmektedir. Fakat bazı insanlar da bu problemler yaşanmadığından dolayı ilerleyen zamanlarda bu dişler yine sağlıklı bir şekilde kullanılabilir, fakat hiç sorun çıkarmadan birden ilerleyen yaşlarda sorun çıktığında, daha sıkıcı durumlar görülebilir. Bu nedenle uzmanlarımız tarafından gerekli görüldüğü koşulda 20 lik diş, 20 lik diş çekimi, 20 lik diş ağrısı tedavilerinin hızlı bir şekilde yapılması gerekir. Özellikle gömülü diş durumu oluşmuş ise apse,ağız kokusu ve çürük durumlarına karşı dişlerin çekilmesi önemlidir.

20 lik diş, 20 lik diş çekimi, 20 lik Diş Ağrısı Tedavisi ve Sonrası

Yirmilik dişlerde çekim yapılması için yaklaşık olarak 20 yaş ile 30 yaş arası uygundur. Lokal anestezi ile ameliyat yapılarak bu dişlerin alınması daha uygun bir sonuç oluşturduğu için 20 lik diş, 20 lik diş çekimi, 20 lik diş ağrısızor bir süreç olan bu ameliyatlarda Mersin genelindeki en iyi hekimlere sahip olan merkezimiz büyük başarı sergilemektedir.

Leave a comment

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish